УВАГА ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НОВОРІЧНОЇ ДИЗАЙНЕРСЬКОЇ ЯЛИНКИ!

УВАГА ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

НОВОРІЧНОЇ ДИЗАЙНЕРСЬКОЇ ЯЛИНКИ!

Київський Університет імені Бориса Грінченка, Інститут мистецтв, кафедра дизайну та Університетський коледж

ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ

у І творчому конкурсі

НОВОРІЧНОЇ ДИЗАЙНЕРСЬКОЇ ЯЛИНКИ

(01 листопада – 19 грудня 2017 р.)

Мета конкурсу – створення креативних дизайнерських новорічних ялинок – екологічної альтернативи традиційного святкового дерева

Завдання конкурсу – розвиток творчих здібностей, допомога в особистому самовдосконаленні та самореалізації студентів.

Конкурсні роботи мають бути об’ємно-просторовими, функціонально-конструктивними та художньо-образними дизайн-об’єктами, відображати нове бачення традиційного і головного елемента новорічних свят – ялинки. Також творчі роботи повинні демонструвати сучасний нестандартний підхід до використання як традиційних дизайнерських матеріалів (папір, картон, пластик, деревина), так і не характерних для об’ємно-просторової дизайнерської практики матеріалів (нитки, тканина, вовна) та навіть предметів побуту (пляшки, парасольки, СD-диски).

• До участі в Конкурсі запрошується студенти творчих спеціальностей Університету Грінченка та Університетського коледжу.
  • Розміри ялинок 50 – 70 см.
  • Матеріали та техніки виконання ялинок конкурсант обирає самостійно.
  • Учасник конкурсу має подати коротку інформацію про себе (прізвище, ім’я, по батькові, курс, група, контактний телефон, електронна адреса)
  • 19 грудня відбудеться урочисте відкриття виставки кращих конкурсних робіт у рекреаціях кафедри дизайну Інституту мистецтв за адресою: Київ, бул. І. Шамо 18/2, 2 поверх.
  • Конкурсні роботи буде розглядати журі, рішенням якого буде обрано переможців за двома категоріями: освітній рівень «Молодший спеціаліст» та освітній рівень «Бакалавр».
  • Результати конкурсу буде оголошено 19 грудня 2017 року (День Святого Миколая).
  • Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками, кожен учасник отримує диплом учасника конкурсу.

Роботи приймаються до 15 грудня 2017 року за адресою: бул. І. Шамо 18/2, ауд. № 217, щоденно з 9:00 до 16:00, окрім суботи та неділі. Контактні телефони: (067) 188-81-51, (044) 294-03-94 (щоденно з 9:00 до 16:00, окрім суботи та неділі)

ПОЛОЖЕННЯ про відкритий студентський конкурс Новорічної дизайнерської ялинки

Творчої наснаги та несподіваних художніх рішень!

З нетерпінням чекаємо на Вас!

З повагою оргкомітет конкурсу