Майстерня ювелірного мистецтва

Локація: 02154, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2, аудиторія 118 в

Навчальна діяльність:

В майстерні опановується дизайн (проектування) та виготовлення ювелірних прикрас, у тому числі в техніці художньої гарячої емалі, дизайн (проектування) та виготовлення предметів декоративно-прикладного мистецтва – поєднується кераміка, дерево, метал, гаряча емаль.

В майстерні проводяться навчальні дисципліни: «Декоративно-прикладне мистецтво», «Декоративне мистецтво», старший викладач Барбалат О. В.

Обладнання майстерні:

Установка для литва УВЛ-міні, піч плавильна, прес-вулканізатор, детектор коштовностей PRESIDIUM Duo Tester, детектор дорогоцінних металів PRESIDIUM Multi Tester, прес гідравлічний  ручний ПГР-50, ригелі для виготовлення ланок якорних ланцюгів, вальци ручні ВІО-64-УР, верстак одномісний без тумби ПЛС 139.00.00, бормашина Foredom CC, ручна розкатка для кілець, апарат бензиновий для пайки-плавки 35 Вт - АБ-1.