Майстерня ювелірного мистецтва

Локація: 02154, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2, аудиторія 118 в

Керівник майстерні:

Барбалат Олександра Володимирівна, старший викладач, художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва, ювелір, емальєр, член Національної спілки художників України, o.barbalat@kubg.edu.ua

 

Координатор робіт (завідувач майстерні):

Столяр Максим Сергійович, художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва, ювелір, емальєр.

 

Мета діяльності: формування практичних навичок у створенні ювелірних творів, опанування техніками художньої обробки металу, створення самостійного авторського твору від стадії ескізування до візуалізації в металі з використанням різних технік (зі вставками, з емалями в різних варіантах використання тощо).

 

Навчальна діяльність:

В майстерні опановується дизайн (проектування) та виготовлення ювелірних прикрас, у тому числі в техніці художньої гарячої емалі, дизайн (проектування) та виготовлення предметів декоративно-прикладного мистецтва – поєднується кераміка, дерево, метал, гаряча емаль.

В майстерні проводяться навчальні дисципліни: «Декоративно-прикладне мистецтво», «Декоративне мистецтво», викладач Барбалат О. В.

Самостійна робота студентів здійснюється під керівництвом лаборанта Столяра М. С. (понеділок – п’ятниця з 11:00 до 15:00).

 

Обладнання майстерні:

Установка для литва УВЛ-міні, піч плавильна, прес-вулканізатор, детектор коштовностей PRESIDIUM Duo Tester, детектор дорогоцінних металів PRESIDIUM Multi Tester, прес гідравлічний  ручний ПГР-50, ригелі для виготовлення ланок якорних ланцюгів, вальци ручні ВІО-64-УР, верстак одномісний без тумби ПЛС 139.00.00, бормашина Foredom CC, ручна розкатка для кілець, апарат бензиновий для пайки-плавки 35 Вт - АБ-1.