ДИЗАЙН-АТЕЛЬЄ (СЕКТОР ПОЛІГРАФІЇ)

Локація : 02154, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2, аудиторія 214-а.

КураторСнігур Володимир Ігорович, аспірант, лаборант кафедри дизайну

Завдання дизайн-ательє:

майстерня спрямована на опанування основ технік поліграфії, забезпечує проведення практичної частини занять низки профільних дисциплін, проведення майстер-класів, передусім – засвоєння принципів сублімаційного друку на різних поверхнях – чашках, текстилі, тощо.

Графік роботи майстерні:

Самостійна робота студентів під керівництвом викладачів – пн-птн, 12.00-17.00

Навчальна діяльність майстерні: в дизайн-ательє опановуються основи технік поліграфії, передусім отримуються навички сублімаційного друку. Здобувачі можуть спробувати свої  сили у виготовленні певних типів сувенірної продукції.

Матеріально-технічне забезпечення:

Прес для сублімаційного друку (на сферичних поверхнях), прес сублімаційний для друку на текстилі та інших плоских поверхнях, різак паперу, витратні матеріали (папір звичайний, папір сублімаційний різних типів, термоскотч, сублімаційні чорнила, комп’ютер, принтер кольоровий лазерний (А3), принтер кольоровий EPSON.