Всеукраїнська Різдвяна виставка

Всеукраїнська Різдвяна виставка представлена для відвідувачів у виставкових залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5) в період з 24 грудня 2021 р. по 16 січня 2022 р.

До експозиції увійшли мистецькі твори заслуженого художника України, доцента кафедри образотворчого мистецтва Анни Крюкової, викладачів Оксани Попінової та Дар’ї Мостовщикової, а також студентів освітньої програми «Образотворче мистецтво» Софії Габро (III курс), Юлії Станкевич (III курс), Софії Беспалової (III курс), Ярослава Ладчина (III курс), Галини Сідіченко (IV курс).

Усі поціновувачі сучасного українського мистецтва мають можливість безкоштовно оглянути експозицію кожного дня, крім вівторка, з 12 до 18 години.

Запрошуємо відвідати!