Інтерактивна лекція та майстер-клас на тему «Мистецтво графіки як засіб профілактики й подолання емоційного вигорання»

89889 copy

В рамках організації соціального проекту «Педагогіка позитиву», організованого Педагогічним музеєм України і Київським університетом імені Бориса Грінченка, доцент кафедри образотворчого мистецтва Галина Кузьменко стала спікером заходу «Як зберегти своє психоемоційне здоровя», проведеного 29 січня 2019 року для бібліотекарів і вчителів Деснянського району м. Києва у СШ № 277 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови.

Кузьменко Г. В. провела інтерактивну лекцію, яка мала культурно-просвітницький характер і майстер-клас на тему «Мистецтво графіки як засіб профілактики й подолання емоційного вигорання»