Традиції і стиль

333

20 листопада 2018 року в приміщенні Національного музею історії України було відкрито виставку «Традиції і стиль: до 220 річчя заснування Києво-Межигірської фаянсової фабрики», співорганізатором якої виступила доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Школьна Ольга Володимирівна, що займалася атрибуцією предметів при підготовці проекту.

Участь у цьому міжмузейному заході взяли кілька провідних музейних установ України: Національний музей історії України, Вишгородський державний історико-культурний заповідник, Національний музей Тараса Шевченка, Сумський обласний художній музей. Крім творів легендарної Києво-Межигірської фаянсової фабрики, експозицію прикрашали банери зі світлинами кращої продукції підприємства та цитати відомих знавців вітчизняної фарфоро-фаянсової промисловості: Є. Кузьміна, М. Біляшівського, О. Школьної.