ОБМІН ДОСВІДОМ З МАЙСТЕРНЯМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

88

29 листопада 2017 року студенти 1 та 2 курсів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» разом з викладачем кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Стрельцовою Світланою відвідали Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Викладачі Академії провели екскурсії художніми майстернями кафедри рисунку, графіки та живопису, де студенти Інституту мистецтв мали змогу переглянути роботи випускників 50-60 років, що знаходяться у фондах Академії, подивитися виставку «Літографія, 70 років. 1947–2017» і насолодитися студентськими роботами Тетяни Яблонської. У друкарських майстернях Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури студенти ознайомилися з процесом друку, що в подальшому дасть їм змогу свідомо та якісно виконувати роботи у майстерні художньої графіки нашого Інституту.