Свято Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України

01 жовтня в Музеї українського побуту на Факультеті образотворчого мистецтва і дизайну відбулося свято Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України. Ведуча Ульянич Галина Іванівна розповіла присутнім про історію свят, про народні звичаї святкування Покрови, про весільні обряди і звичаї. Гості почули в запису старовинну весільну пісню у виконанні Галини Куришко, а також пісню " Мир над Україною" у виконанні студентки Факультету музичного мистецтва і хореографії Катерини Мельник. Технічне забезпечення свята організували Віталій Годований і студентки Факультету музичного мистецтва і хореографії сестри Марта та Марія Іваненко. Почесними гостями свята стали завідувачка кафедри декоративного мистецтва і реставрації, професорка, доктор наук Алла Андріївна Руденченко, завідувач кафедри дизайну, доктор історичних наук, професор Карпов Віктор Васильович, професор кафедри дизайну, доктор технічних наук Кардаш Олег Васильович та завідувач кабінетом кафедри, куратор майстерні художньої кераміки та емалювання металу Рєзніков Олег Вікторович.