Можливості експонування діджитал арт-об’єктів в онлайн-галереях

23 вересня 2024 року в рамках лекції з дисципліни «Сучасне мистецтво та тривимірні арт-об’єкти» для здобувачів бакалаврату доцентом кафедри образотворчого мистецтва Н.В. Дмитренко було запрошено фахівця з галузі Притулу Олександра Вячеславовича – сучасного українського художника, скульптора.

Під час зустрічі відбулося ознайомлення із можливостями застосування ЗD-моделювання у виготовленні сучасної скульптури із використанням програм ZBrush, Blender та Simplify 3D.

Здобувачі четвертого року навчання (ОМб12140д) Факультету образотворчого мистецтва і дизайну зі спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, першого освітнього рівня, освітньої програми 023.00.01 Образотворче мистецтво, змогли задати запитання відносно технології виготовлення арт-об’єктів з полімерів на 3D-принтерах, а також ознайомитися з можливістю експонування діджитал арт-об’єктів на таких майданчиках, як онлайн-галереї із доповненою реальністю.