Аукціон

21 березня 2024 року в галереї Vakulenko Art Consulting був проведений аукціон на fpv дрони для 92 ОШБр (згідно цілей сталого розвитку (ЦСР 4: Якісна освіта , ЦСР 11: Сталий розвиток міст та спільнот, ЦСР 16: Мир, справедливість і міцні інституції, ЦСР 17: Партнерство заради досягнення цілей). Були продані всі лоти, зібрали 160 тисяч гривень на fpv дрони для 92 ОШБр.

На виставку був представлений розпис гільз. Учасники: Гуйда М., Цой А., Бовкун , Красна Т., Царіковська Г., Пуханова Л., Примакова Г. та Попінова О.  (викладач кафедри образотворчого мистецтва кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка).