Відкрита лекція доцента кафедри образотворчого мистецтва Ситник Ірини Володимирівни 12.03.2024 р. з «Методики навчання образотворчих дисциплін»

12 березня 2023 р. згідно цілей сталого розвитку (ЦСР 4: Якісна освіта , ЦСР 11: Сталий розвиток міст та спільнот, ЦСР 16: Мир, справедливість і міцні інституції, ЦСР 17: Партнерство заради досягнення цілей) доцент кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Ситник Ірина Володимирівна проводила відкриту лекцію з дисципліни «Методика навчання образотворчих дисциплін» на тему: «Урок образотворчого мистецтва: типи, дидактична структура, зміст основних етапів; розробка презентації до уроків образотворчого мистецтва».

Staluy

Особливу увагу на лекції І. В. Ситник приділила формуванню художньо-образного й асоціативного мислення в учнів середніх загальноосвітніх шкіл через чуттєвий досвід, розвиток критичного мислення, осягнення здобутків відомих художників. При цьому варто приділяти увагу постановці нескладних практичних завдань, в яких є акцентуація на динамічних і яскравих композиціях, що дозволяє краще оволодіти учням образотворчою грамотністю, а також зважати на форми і методи проведення занять, що сприяє розвитку уяви, креативного мислення, естетичного розвитку і сприйняття краси.

На відкритій лекції на другому курсі ОМ (група ОМб-1-22-4.0д) були присутні кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри декоративного мистецтва і реставрації, заступник декана Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Зайцева Вероніка Іванівна, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач, професор кафедри образотворчого мистецтва Школьна Ольга Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри ОМ Братусь Іван Вікторович, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри ОМ Коновалова Ольга Володимирівна. Всі присутні відзначили високий рівень підготовки візуального і дидактичного матеріалу доцента І. В. Ситник до лекції.