Гостьова лекція викладача кафедри дизайну Богдани Пінчевської «Практичні аспекти кураторської діяльності» на кафедрі ОМ ФТІМ 07.03.2024 р.

02.03.2024 р. згідно цілей сталого розвитку (ЦСР 4: Якісна освіта , ЦСР 11: Сталий розвиток міст та спільнот, ЦСР 16: Мир, справедливість і міцні інституції, ЦСР 17: Партнерство заради досягнення цілей) на кафедрі образотворчого мистецтва було проведено гостьову лекцію викладача кафедри декоративного мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Пінчевської Богдани Марівни на тему «Практичні аспекти кураторської діяльності».

Staluy

Лекторкою були озвучені питання підготовки до здійснення кураторства, концептуальні та світоглядні засади такої діяльності, юридичні та матеріальні нюанси взаємодії «виставковий простір – куратор – художник – реципієнт», специфіки планування окремих точкових аспектів співпраці з музейними та галерейними установами, особливості оформлення і розміщення робіт, специфіки застосування етикетажу, дедлайни розміщення анонсів, банерів, реклами тощо.

Всі присутні були зачаровані прекрасними прикладами Богдани Марівни Пінчевської щодо власного досвіду здійснення кураторства, окресленням питань взаємодії із закордонними колегами, зокрема поляками, та досвідом щодо співпраці з ними на виставкових площах, особливостями розрізнення подачі творів «Fine Art» і «Contemporary Art» в експозиціях.