До дня Соборності України стрім-бесіда: «Моя Україна - соборна держава!» 22.01.2024 р.

Згідно цілей сталого розвитку (ЦСР 11: Сталий розвиток міст та спільнот ЦСР 16: Мир, справедливість і міцні інституції ЦСР 17: Партнерство заради досягнення цілей) 22 січня 2024 року доцент кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Братусь Іван Вікторович був запрошений на стрім-бесіду до Дня Соборності України: «Моя Україна – соборна держава!». Цей стрім був організований Київською молодіжною бібліотекою. Були обговорені наступні питання:

Чи можна окреслити основні аспекти історії України, що стали ключовими для розуміння її соборності? Наскільки велика роль Київської Русі в формуванні сучасної української державності? Які події ХХ століття вплинули на ідею соборності в українському суспільстві? Чи взаємодіє Україна з іншими країнами та народами для зміцнення своєї соборності? Як сучасна війна, політика та соціальні процеси впливають на ідею соборності в Україні? Що вкладається в поняття «мультикультурна Україна» і як воно сприяє соборності країни? Які кроки вважаєте необхідними для подальшого розвитку і підтримки соборності в Україні?

День Соборності України є важливим національним святом, яке відзначається щорічно 22 січня. Цей День символізує об’єднання різних частин українських земель в одну незалежну державу. Він вшановує подію, яка сталася у 1919 році, коли була проведена Львівська національна конференція, де було прийнято рішення про об'єднання Західної та Східної України під керівництвом гетьмана Павла Скоропадського. Це стало важливим кроком на шляху до створення єдиної української соборної держави. Саме тому цей день вважається символом національного єднання та державності. Він також нагадує про необхідність утримання та підтримки національної ідентичності та єдності серед всіх громадян України.

Святкування Дня Соборності є часом для вшанування подвигу тих, хто працював та боровся за цінності інтеграції та єднання країни. Традиційно в цей день наш Університет проводить урочисті заходи, концерти, виставки, які сприяють зміцненню національної свідомості та патріотичних почуттів серед громадян. День Соборності України є днем, коли кожен українець може відчути гордість за свою країну та її історію. Співпраця Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та Київської молодіжної бібліотеки поглиблює зміцнення ролі громад у культурному житті столиці.

З матеріалами стріму можна ознайомитись в соціальних мережах – https://www.facebook.com/MSMB.lib/videos/865225195301728/

Моя Україна соборна держава

Моя Україна соборна держава 3