Виконання студентами завдань за програмою "Стилізація та трансформація природніх форм"

На кафедрі образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка в цьому семестрі студенти ОМб-1-21 мали можливість пройти нові завдання по програмі "Стилізація та трансформація природніх форм". З викладачем, Оксаною Миколаївною Попіновою, виконали серію композицій на теми: алегорія, символізм, гіпербола... Складність полягала в новому погляді на картину. Як виразити свої думки, ,поняття, відношення до філософських поглядів через фізичні знайомі об'єкти. Це чудовий досвід пошуку творчих граней в собі, нових образів та шлях до майбутніх вершин у творчості.