Лекція проф. Школьної О. В. для здобувачів старших курсів Фахового коледжу «Універсум» у межах профорієнтаційних заходів 15.12.2023 р.

15.12.2023 р. у межах планів профорієнтаційної діяльності відбулася лекція доктора мистецтвознавства, професора, завідувача, професора кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка Школьної Ольги Володимирівни «Шовк в культурі України ХVІ – початку ХХ століть» для здобувачів старших курсів Фахового коледжу «Універсум».

На заході були присутніми 23 особи, у тому числі, крім здобувачів освіти, голова циклової комісії, викладач фахових дисциплін Фахового коледжу «Універсум», дизайнер Казіміренко Олена Валерїівна, а також доцент кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка Братусь Іван Вікторович.

Здобувачі старших (третього та четвертого) курсів спеціальності 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво» Фахового коледжу «Універсум» були запрошені на День відкритих дверей і майстер-класи практиків кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.