19 травня 2023 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Третій Всеукраїнський Фестиваль-конкурс образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Мальовнича Україна», який проводиться для учнів 9-х –11-х класів та студентів закладів вищої освіти. Мета Фестивалю-конкурсу полягає у виявленні творчих здібностей, сприянні формуванню в учнівської та студентської молоді світоглядних орієнтацій у сфері образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, вихованні ціннісного ставлення до мистецької спадщини українського народу, створенні умов для розвитку художньої освіти в Україні. До участі  були запрошені студенти закладів вищої освіти, коледжів, професійних училищ, мистецьких студій, учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Результати конкурсу оцінювало професійне журі  на чолі з завідувачем кафедри образотворчого мистецтва доктором мистецтвознавства, професором, Школьною О. В.  та членами журі: доктором наук, професором завідувачем кафедри декоративного мистецтва і реставрації Руденченко А.А., Народною художницею  України, професором кафедри декоративного мистецтва і реставрації Буйгашевою А.Б., кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри декоративного мистецтва і реставрації Зайцевою В.І., старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва Стрельцовою С.В.

Було визначено переможців конкурсу в різних вікових категоріях:

Група C, номінація «Живопис»

Диплом Лауреат І ступеня: Сідіченко Галина

Диплом Лауреат ІІІ ступеня: Головченко Дар’я

Група C, номінація «Графіка»

Диплом Лауреат ІІ ступеня: Брень Богдана

Диплом Лауреат ІІІ ступеня: Логоша Анастасія

Група C, номінація «Декоративно-прикладне мистецтво та художні ремесла»

Диплом Лауреат І ступеня: Черніченко Катерина