Мистецький кінозал «Синематограф»

28.01.2023 року на Кафедрі образотворчого мистецтва було започатковано захід культурно-мистецького спрямування — Мистецький кінозал  «Синематограф».  Перша зустріч була проведена до відзначення Дня пам'яті Героїв Крут.  Зі студентами групи ОМб-1-21-4.0д в онлайн форматі було проведено обговорення фільму “Крути 1918”, який напередодні здобувачі освіти могли подивитися самостійно. Метою зустрічі було обговорення основних питань героїчної сторінки в історію українського визвольного руху, політичної самостійності, волі та боротьби за незалежність українського народу. Обговорювали події 1918 року та порівнювали з подіями які відбуваються в нашій країні сьогодні, коли тисячі героїв, ціною власного життя, виборюють нашу свободу і незалежність у 21 сторіччі.  Історична пам'ять в нашому суспільстві є важливою складовою в національно-патріотичному вихованні молоді. Будемо продовжувати наші культурно-мистецькі зустрічі, запрошуємо долучатися до обговорень. Саме переглядаючи фільми, молодь має можливість вибудовувати свою картину світу, формуючи свою особистість та ідентичність.

02.24.23 рис1  02.24.23 рис2