Діалог

022 copy

Задля інформування учнів загальноосвітніх закладів про можливості творчого розвитку та особливості навчання в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка викладач кафедри образотворчого мистецтва Стрельцова С. В. разом зі студентами 2-го курсу Цвіркун Д. та Головченко Д. відвідали гімназію «Діалог» середній загальноосвітній навчальний заклад з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов. Адміністрація закладу організувала зустріч з майбутніми випускниками, а саме 11-ми та 9-ми класами. Учні зацікавлено слухали розповідь викладача про центри практичної підготовки Інституту мистецтв, правила вступу за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Під час зустрічі були роздані рекламні буклети Інституту мистецтв, продемонстровані приклади робіт для вступних випробувань. Студенти поділилися особистими враженнями про рівень власного професійного зростання за період навчання в інституті.