НЕОСЯЖНІ ПРОСТОРИ КАРПАТСЬКИХ ГІР

010101

2 жовтня 2018 року у Мармуровій залі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкриття виставки творів студентів 4-6 курсів напряму підготовки 6.020205 «Образотворче мистецтво», спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», привезених з пленерної практики з села Яблунiвка Яремчанського району Iвано-Франкiвської області (здійснена під керівництвом заслуженого художника України, викладача мистецьких дисциплін Київського університету імені Бориса Грінченка Ганни Олексіївни Крюкової). Образи Карпатських гір, зокрема, Говерли, полонин Карпатського національного природного парку, з його запашними травами, що входять до Червоної книги України, та краєвидами iз гірськими плавнями Пруту в оточенні вiковiчних смерек, предстали перед глядачами. Виставку відкривав директор Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Костянтин Юрійович Бацак, його заступник з науково-методичної та навчальної роботи Алла Олександрівна Таранник, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Ольга Володимирівна Школьна, народний художник України Алла Борисівна Буйгашева, заслужений художник України Ганна Олексіївна Крюкова.

020202020202020202020202