Презентація діяльності кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв у Дніпропетровському художньому музеї

04 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Презентація діяльності кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв відбулась 2 листопада 2017 р. у Дніпропетровському художньому музеї на відкритті мистецького проекту «Сквот на вулиці Олегівська». На заході серед поціновувачів мистецтва були присутні викладачі та студенти театрально-художнього коледжу спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво». Куратор проекту, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва О.В. Коновалова ознайомила майбутніх абітурієнтів з напрямами підготовки та умовами навчання в творчих майстернях.

В контексті розробки наукової теми Інституту мистецтв «Мистецькі практики України в європейському культурному просторі» Коновалова О.В. прочитала лекцію про творчість сучасних київських художників.

Підпис під фото Чернета Г. і студенти

Викладач з образотворчих дисциплін Чернета Григорій Олександрович із студентами