Участь професора О. Школьної у роботі разової спеціалізованої ради з захисту дисертації 12.06.2023

12.06.2023 р. Школьна Ольга Володимирівна взяла участь у роботі разової спеціалізованої ради з захисту дисертації Новікової Ольги Валентинівни на тему «Китайський фарфор в музеях України: історія колекцій та атрибуція творів» рівня доктора філософії з мистецтвознавства (шифр 023 – образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 – Культура і мистецтво) у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, де виступила офіційним опонентом. Захист дисертації був успішним. У роботі ради взяли участь також відповідальна за діяльність разових рад НАОМА, кандидат мистецтвознавства Олена Степанівна Кашшай, завідувач кафедри мистецтвознавства Харківської державної академії культури, доктор мистецтвознавства, професор Рибалко Світлана Борисівна, старший викладач кафедри техніки та реставрації творів мистецтва, кандидат мистецтвознавства Ревенок Наталія Миколаївна та інші.

Зображення1   Зображення2

Зображення3