Тематика кваліфікаційних бакалаврських робіт

1. Сакральна архітектура в творчості художників Києва кінця ХІХ - початку ХХ століть (керівник – Школьна О. В., доктор мистецтвознавства, професор)
  2. Флореальні мотиви у творчості українських літераторів і художників доби символізму (керівник – Братусь І. В., кандидат філологічних наук, доцент)
  3. Мотив характерника в українському образотворчому мистецтві ХІХ - початку ХХІ століть (керівник – Братусь І. В., кандидат філологічних наук, доцент)
  4. Цегляний стиль в архітектурній забудові Києва другої половини ХІХ століття (керівник – Братусь І. В., кандидат філологічних наук, доцент)
  5. Особливості європейського реалістичного портрету ХІХ століття (керівник – Зайцева В. І., кандидат мистецтвознавства, доцент)
  6. Образи лісу в європейському образотворчому мистецтві (керівник – Братусь І. В., кандидат філологічних наук, доцент)
  7. Прояви фовізму в творчості художників Закарпатської школи живопису І половини ХХ століття (керівник – Коновалова О. В., кандидат мистецтвознавства, доцент)
  8. Образ Симаргла в декоративно-прикладному мистецтві Київської Русі (керівник – Барбалат О. В., старший викладач)
  9. Сприйняття тілесності в живописних полотнах Крістіни Куорлз (США) (керівник – Коновалова О. В., кандидат мистецтвознавства, доцент)
  10. Автентичність традицій в народних строях Карпатського регіону (керівник – Школьна О. В., доктор мистецтвознавства, професор)
  11. Художні особливості символізму в образотворчому мистецтві періоду Едо в Японії, в жанрі Укійо-е (XII ст.) (керівник – Братусь І. В., кандидат філологічних наук, доцент)
  12. Готичні мотиви в книжковій графіці Великобританії кінця ХVІІІ-ХІХ століть (керівник – Школьна О. В., доктор мистецтвознавства, професор)
  13. Анімалістичні мотиви у прибуткових будинках Києва ХІХ-початку ХХ століття (керівник – Михалевич В. В., кандидат культурології, доцент)
  14. Демонологічні мотиви в українському образотворчому мистецтві ХІХ - початку ХХІ століть (керівник – Братусь І. В., кандидат філологічних наук, доцент)
  15. Книжкова графіка доби декадансу та символізму в європейській художній традиції (керівник – Братусь І. В., кандидат філологічних наук, доцент)
  16. Витинанки Рейзеле у відчизняній спадщині україно-юдаїки (керівник – Коновалова О. В., кандидат мистецтвознавства, доцент)
  17. Творча спадщина батічістки Музи Кирницької (керівник – Коновалова О. В., кандидат мистецтвознавства, доцент)
  18. Фантастичні краєвиди в сучасних екзотичних фотошпалерах (керівник – Братусь І. В., кандидат філологічних наук, доцент)