Віртуальний проєкт "Сучасні українські стильові інтерпретації" присвячений мистецькому надбанню Марії Примаченко

27 лютого 2022 р. під час наступу російських військ на селище Іванків на Київщині, згоріла будівля історико-краєзнавчого музею, у колекції якого зберігалися роботи відомої української народної художниці Марії Примаченко. Частина робіт Марії Примаченко на щастя врятована, їх місцеві жителі винесли з вогню та забрали у свої хати.
Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує віртуальний проєкт «Сучасні українські стильові інтерпретації», під час підготовки якого наші студенти вивчали та надихалися творчістю відомої народної майстрині, що працювала у стилі романтичного наїву.
В експозиції представлено творчі роботи студентів-першокурсників груп ДЗб-1-21-4.0д, ДЗб-1-20-4.0д та ДЗб-1-19-4.0д. Це орнаментальні композиції з використанням стилізованих біонічних та простих геометричних форм в українській етнічній стилістиці. Орнаментальні пошуки студентів представлено у вигляді графічних аркушів, які демонструють можливості трансформації мистецьких першоджерел у сучасній дизайнерській практиці.
Куратор проєкту – доцент Світлична Олена Миколаївна
Учасники проєкту: