Віртуальна виставка "Колористичний натюрморт"

Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує віртуальну виставку «Колористичний натюрморт», в якій представлено колористичні пошуки на основі стилізованого натюрморту. В експозицію увійшли роботи студентів спеціальності Дизайн освітньої програми Графічний дизайн 1 курсу груп ДЗб-1-21-4.0д та ДЗб-2-21-4.0д, виконані в межах дисципліни «Орнаментика та етнодизайн» під час навчання за змістовим модулем «Колористика».
Мета завдання – оволодіння навичками гармонізації кольорів за певними параметрами на основі стилізованого натюрморту. Студенти створити декілька стилізованих варіантів обраного натюрморту, застосовуючи попередньо опрацьований теоретичний матеріал про засоби гармонізації кольорів у графіці та дизайні.
Куратор проєкту – доцент Бражнік Олена Владиславівна
Учасники виставки: