КОЛЕЖАНИ на МАЙСТЕР-КЛАСІ з КОЛАЖУ !!!

Fotoram.io 8

19 лютого 2020 року кафедрою дизайну в Інституті мистецтв було проведено майстер-клас з колажу для студентів Університетського коледжу. Студентів коледжу разом з головою циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Овчаренко Ольгою Миколаївною зустрічали завідувач кафедри дизайну Кравченко Наталія Іванівна і доцент кафедри Світлична Олена Миколаївна.

Мистецьке спрямування майстер-класу для студентів коледжу було обрано не випадково, адже фахове випробування для вступників в Університет, що мають освітній рівень «Молодший спеціаліст», на 3 курс спеціальності 022 Дизайн передбачає виконання творчого завдання саме в техніці колажу. Перед абітурієнтом ставиться завдання створити декоративну композицію за довільною тематикою. Майстер-клас став своєрідною підготовкою до вступу в Університет. У невимушеній атмосфері доброзичливості та фахових настанов студенти виконали цікаві яскраві роботи.