ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА – ГРИГОРІЯ ЧАПКІСА !!!

Fotoram.io 6

24 лютого 2020 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться Урочистий ювілейний вечір з нагоди 90-річчя професора кафедри хореографії Інституту мистецтв, народного артиста України Григорія Чапкіса.

Григорій Чапкіс – легендарний танцмейстер, хореограф, перший балетмейстер Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, головний танцмейстер Віденських балів України, член національної спілки хореографів України, володар титулів «Людина третього тисячоліття», «Золотий фонд нації», кавалер ордена «Святого Станіслава», золотий призер численних міжнародних конкурсів, член журі телевізійних проектів «Танці з зірками», «Танцюю для тебе». Понад 27 років Григорій Чапкіс був солістом Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, увійшовши в історію українського танцю унікальним виконанням «повзунця».

Колектив кафедри дизайну долучається до привітань славетного ювіляра !!!