ПЛІДНИЙ ПОЧАТОК ОСЕНІ

Для митців кафедри дизайну осінь стала плідною на творчі заходи. Старший викладач кафедри Ганна Миронова з 6 по 22 жовтня 2023 р. бере участь у Всеукраїнському культурно-мистецькому заході до Дня художника, який відбувається в виставкових залах НСХУ в м. Києві, де представляє живописні твори «Вгору».

Плідний початок осені

З 6 жовтня по 6 листопада 2023 р. мисткиня презентує кафедру у Всеукраїнській художній виставці, присвяченій  Дню художника та 85-річчю Харківської організації НСХУ, де будуть експоновані її рисунки «Відокремлення», «Здвоєння».

Відокремлення

З 26 вересня по 25 жовтня 2023 р. твір Ганни Миронової бере участь у виставці VI відкритого міжнародного фестивалю концептуальної фотографії 2023. На виставці представлена фоторобота з серії «Автопортрет».

Натхнення художниці та нових перемог.