Віртуальний проєкт "Макети для фотошпалер"

Під час виробничої технологічної практики студентам 4 курсу групи ДЗб-1-19-4.0д та ДЗб-1-19-4.0з було запропоновано виконати завдання «Розробка макету для фотошпалер». Не зважаючи на воєнний стан нашої країни та відключення світла, студенти виконали повноцінну роботу з усіма складовими на високому рівні. Ця робота здійснена на основі поєднання сучасних графічних цифрових технологій та академічних художніх прийомів рисунку, живопису і композиції. Студентам за допомогою графічної векторної програми Adobe Illustrator потрібно було відмалювати фотографічне зображення з використанням інструменту – сітчастого градієнту для відтворення реалістичного предмету у фізичному середовищі. Розробка макету для фотошпалер є особливо актуальною в дизайні сучасного інтер'єру. А для виконавця проєкту це можливість продемонструвати художньо-естетичний смак і навички технічного виконання.

Учасники виставки (заочна форма навчання):

1. Андрєєва Вероніка

2. Безугла Світлана