ХІ Всеукраїнська художня виставка-конкурс імені Георгія Якутовича

плакат.jpgДо Дня незалежності України з 12 по 28 серпня 2022 року за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної спілки художників України і Київського об'єднання художників графічного мистецтва Національної спілки у виставкових залах Центрального будинку художника  НСХУ (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5) проходила ХІ Всеукраїнська художня виставка-конкурс імені Георгія Якутовича. На виставці експонуватимуться твори усіх видів графічного мистецтва.
Мета проведення культурного заходу – сприяння всебічному розвитку графічних мистецтв.
На виставці було представлено роботу викладача кафедри дизайну Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка Миронової Ганни Анатоліївни - "Опало листя…".
01. Ганна Миронова ОПАЛО ЛИСТЯ 46 х 100 см