плакат_1.jpg

До Дня Незалежності України з 12 по 28 серпня 2022 року за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної спілки художників України, Київської організації Національної спілки художників України у виставкових залах Центрального будинку художника  НСХУ (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5) відбулася Третя всеукраїнська виставка «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО ВОГНЮ УКРАЇНИ» 2022 (кераміка, скло, метал).

На виставці було представлено бронзову скульптуру викладача кафедри дизайну Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка Миронової Ганни Анатоліївни - "Проростання ІІ".

imgonline-com-ua-CompressBySize-kzVD8rMB6vf3.jpg