Майстер-клас з дизайнерської писанки в Греції

16 квітня 2022 року за підтримки Посольства України в Грецькій Республіці відбулися два майстер-класи дизайнерської писанки в українській школі в Афінах, організовані Об'єднаною діаспорою українців Греції. Провела майстер-класи Кравченко Наталія Іванівна, завідувач кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Після ознайомлення присутніх із традиціями писанкарства в різних областях України та прийомами стилізації, учасникам творчого заходу було запропоновано створити свою власну писанку. У майстер-класі взяли участь діти з усіх куточків України, які через свої твори висловлювали любов до свого краю, до нашої держави.
На майстер-клас завітала дружина посла України в Грецькій Республіці пані Алла Польова, аташе посольства з питань культури і преси пан Сергій Кравець і голова Об'єднаної діаспори українців Греції пані Галина Маслюк.