Екскурсія студентів ОПП "Прогнозування моди" на Міжнародну Виставку Kyiv Fashion

Fotoram.io 5

10-12 вересня 2019 року магістранти ОПП «Прогнозування моди» разом з координатором програми Ліаною Білякович відвідали Міжнародну Виставку Kyiv Fashion, а це 330 компаній, 15 країн, 8000 кв.метрів виставкової площі, десятки тисяч відвідувачів. Студенти з цікавістю знайомились з представленими досягненнями українських та закордонних брендів, унікальними технологіями промислового проектування та виготовлення одягу, взуття, текстилю, трикотажу; цифрового друку та нових заключних обробок тканин. Кожен зробив для себе висновки, що саме Kyiv Fashion є найкращим стартовим майданчиком для презентації свого бізнесу та професійних досягнень, розширення партнерських (зокрема, експортних) можливостей та нетворкінгу.

Ми вдячні організаторам Виставки, зокрема директору пані Яні Чернявській, за запрошення, багатолітню співпрацю і підтримку магістерської освітньої програми «Прогнозування Моди»  в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Fotoram.io 7