ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ !!!

Fotoram.io 10

25 лютого 2020 року в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся захист дипломних проектів бакалаврів групи ДЗб-1-17-2.6з заочної форми навчання спеціальності Дизайн. Майбутні дизайнери показали гідний рівень підготовки для самостійної творчої роботи. Деякі з представлених кваліфікаційних проектів отримали відзнаку Екзаменаційної комісії – це «Серія плакатів, присвячених соціальному проекту «Історія твоєї країни» (проект – Шевчук Владислави, керівник – старший викладач Здор О.Г.), «Розробка графічних принтів для кастомного вінтажного вбрання та взуття» (автор – Рябцева Даніеля, керівник – старший викладач Зайцева В.І.), «Фірмовий стиль кав’ярні «Owl» у м. Ірпінь» (проект – Заріцької Анастасії, старший викладач Зайцева В.І.). На захисті також було представлені цікаві роботи – «Розробка веб дизайну для компанії «Stickersly» (проект – Хотиленко Валерії, старший викладач Волгін Ю.Є.) і «Дизайн дитячої книги «Українські народні казки» (проект – Максимчук Анастасії, доцент Кравченко Н.І.). Остання робота виявилась перспективною в плані розробки на її основі відео-книги, яка вже була заявлена у відео презентації до дипломного проекту.

Вітаємо дипломників із успішним захистом! Бажаємо успіхів у майбутній роботі за фахом!