ГРІНЧЕНКІВЦІ-ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ ТОРГОВЕЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «AD MIND» !!!

IMG 69946ba72bbe3503019b7705395e2e33 V

5-6 листопада 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся VII Всеукраїнський студентський конкурс торговельної реклами «AD MIND». У конкурсі взяли участь 10 українських вузів, у номінації «Друкована реклама» було подано 260 робіт. Серед учасників та переможців конкурсу були студенти спеціальності Дизайн нашого Університету !!!

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Друкована реклама» було нагороджено Кучеряву Юлію Олександрівну і Березинець Руслану Володимирівну.

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Друкована реклама» нагороджено Чирву Олексія Олександровича.

Учасники конкурсу – студенти IV курсу груп ДЗб-1-16-4.0д і ДЗб-2-16-4.0д спеціальності Дизайн Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка:

• Березинець Руслана
  • Есауленко Ксенія
  • Кучерява Юлія
  • Лівенська Світлана
  • Літвінов Семен
  • Ложнікова Марія-Даніела
  • Орленко Вероніка
  • Остринська Яна
  • Паліївець Олена
  • Позняк Анастасія
  • Цисарський Володимир
  • Чирва Олексій.

Вітаємо переможців і учасників конкурсу !!!

Дякуємо Зайцевій Вероніці Іванівні, старшому викладачу кафедри дизайну, за підготовку студентів до Конкурсу !!!

Молодці, Ви гідно представили наш Університет !!!