ВИСТАВКА РОБІТ СТУДЕНТІВ «МІЙ КИЇВ»!

44444 copy_copy_copy_copy_copy

25 травня 2018 року в рекреації кафедри дизайну Інституту мистецтв було урочисто відкрито виставку «Мій Київ». В експозиції представлено творчі роботи студентів спеціальності Дизайн ІІ та IV курсів. Це графічні пейзажі, виконані на пленері, та дизайнерські проекти – серії листівок, присвячені нашому рідному Місту. У кожній роботі висловлена любов до Києва: до його архітектури, історичних та сучасних пам’яток, до уподобаних тихих куточків або динаміки мегаполіса. Куратори виставки – старший викладач Єфімов Ю.В., доцент, кандидат архітектури Крижанівський О.А. і викладач Рибінський Б.А.
Урочисте відкриття виставки супроводжувалось виступом студентів кафедри академічного та естрадного вокалу класу доцента, заслуженого діяча мистецтв України Петрикової О.П. та класу старшого викладача Яковенко В.Г. Прозвучала авторська композиція «Вечірній Київ» студентки Попович Іванни та українські народні пісні. Дякуємо колег за підтримку нашого мистецького заходу! Завантажити роботи студентів