КОНКУРС календарів та листівок, присвячених Борису Грінченку

КОНКУРС

календарів та листівок,

присвячених Борису Грінченку

Головна мета формування креативного, сучасного іміджу Київського університету імені Бориса Грінченка та пропагування корпоративних, національно-культурних цінностей серед студентів.

Задачі:

1. 1.Розвиток творчих здібностей, допомога в особистому самовдосконаленні та самореалізації студентів;
  2. 2.Сприяння реалізації та набуттю творчих компетентностей студентів мистецьких спеціальностей.

Вимоги до проекту:

1. 1.Твори мають презентувати нове сучасне бачення життєвого та творчого шляху Бориса Грінченка, його спадщини у сьогоденні.
  2. 2.Проект має бути креативним, естетичним, за формою художньо довершеним, виконаним із урахуванням елементів корпоративного іміджу Університету.
  3. 3.До участі запрошуються студенти спеціальностей «Дизайн» Інституту мистецтв.

проведення конкурсу календарів та листівок,

присвячених Борису Грінченку

1. Цей Порядок установлює процедуру проведення конкурсу на кращі календарі та листівки, присвячені життю та діяльності Бориса Грінченка (далі – конкурс).

2. Організаційне забезпечення проведення конкурсу здійснює кафедра дизайну Інституту мистецтв (далі – кафедра).

3. Конкурс проводиться з 01 листопада 2017 року по 01 жовтня 2018 року.

4. Прийом конкурсних робіт проводиться до 25 вересня 2018 року.

5. Переможець конкурсу визначається Комісією в складі
(далі – Комісія):

1. 1.Кравченко Н.І. – голова Комісії, завідувач кафедри дизайну;
  2. 2.Пучков А.О. – заступник голови Комісії, професор кафедри дизайну;
  3. 3.Прядко М.М. – завідувач НМЦ видавничої діяльності, директор видавництва;
  4. 4.Брюханова Г.В. – доцент кафедри дизайну;
  5. 5.Світлична О.М. – доцент кафедри дизайну;
  6. 6.Єфімов Ю.В. – старший викладач кафедри дизайну;
  7. 7.Поліщук А.А. – старший викладач кафедри дизайну.

6. Визначення переможця (переможців) конкурсу відбудеться на засіданні Комісії 01 жовтня 2018 року. Рішення комісії ухвалюється простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні Комісії.

Члени Комісії з 25 вересня 2018 року ознайомлюються з конкурсними проектами для підготовки до засідання Комісії.

Комісія може запропонувати автору (авторському колективу) – переможцю конкурсу доопрацювати проект з урахуванням зауважень членів Комісії.

7. Комісія не розглядає проекти, що не відповідають умовам конкурсу та подані після закінчення встановленого строку.

8. Матеріали на конкурс можуть подаватися особисто або електронною поштою.

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі студенти – як окремі особи, так і авторські колективи.

До участі в конкурсі приймаються календарі та листівки, присвячені життю та діяльності Бориса Грінченка, що надійшли на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
9. Конкурсні роботи повинні відповідати таким вимогам:

• не повинні відтворювати існуючі календарі та листівки України та іноземних держав;
  • не можуть використовувати символіку політичних партій та громадських об’єднань за винятком символіки Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • не порушує прав інтелектуальної власності третіх осіб.

10. На Конкурс подаються:

а) особисто:

• оригінал-макет календаря або листівки, надрукований на високоякісному папері (формат А4); оригінал-макет подається у папці або файлі, які містять довідку з інформацією: прізвища, імена, по батькові виконавця (виконавців), курс, група, номери контактних телефонів, електронної пошти;
  • цифрова версія у форматі  JPEG, PDF із збереженням усіх шарів. Розмір стандартний (640x480, 800x600, 1024x765) розділення 72 dpi для перегляду на моніторі;

б) електронною поштою надсилаються:

• текстовий файл з інформацією: прізвища, імена, по батькові виконавця (виконавців), курс, група, номери контактних телефонів, електронної пошти (у форматі MS Word).

11. Оригінали робіт та супровідні матеріали до них, подані на конкурс, авторам не повертаються.

12. Інформація щодо результатів проведення конкурсу після визначення його переможців розміщується на сторінці кафедри дизайну сайту Інституту мистецтв та Facebook.

13. За результатами конкурсу учасники отримають дипломи та цінні подарунки.