Круглий стіл до Дня науки

photo_2022-11-02_08-31-00.jpg8 листопада  відбулася гостьова лекція за участі Мар'яна Савчишина, професора, доктора філософії права кафедри Філософії права та правової етики Ягелонського Університету в м.Кракові (Польща), головного редактора інтернет-видання В польщі.pl, засновника польської Агенції прогнозування моди «Prostir».

Тема: “Прогнозування моди у новому тенденційному світі".
Під час зустрічі обговорити наступні питання:

• Мета-простір та мода.
  • Загальні характеристики явищ та методів прогнозування моди за воєнних умов та нестабільних явищ.
Присутніми були: Декан Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Остап Вікторович Ковальчук, заступники декана Вероніка Іванівна Зайцева, Світлана Вікторівна Стрельцова, Білякович Ліана Миколаївна, професор кафедри дизайну, доцент, кандидат технічних наук та  викладачі та студенти програми Прогнозування моди.
Відповідальна за проведення: Білякович Ліана Миколаївна, Професор кафедри дизайну, доцент, кандидат технічних наук.
 скрін.jpg