38888

20 – 21 листопада 2018 року в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтва відбулася Сьома Міжнародна науково-творча конференція «Художня культура і мистецька освіта: традиції та сучасність». У процес роботи конференції, окрім наукової частини, було впроваджено проведення майстер-класів, методичних секцій для викладачів мистецьких навчальних закладів та конкурс науково-методичних і творчих робіт.

Поряд з представниками вищих закладів освіти різних країн (Україна, Польща, В’єтнам, КНР), в роботі секції «Інноваційні технології у практиці сучасної освіти і культури» взяла участь доцент кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв нашого університету Кузьменко Галина Василівна. Вона виступила з доповіддю, у якій поділилася досвідом підвищення ефективності підготовки майбутніх учителів образотворчого мистецтва до самостійної педагогічної діяльності.