Презентація V виставки «Spotkanie w Zimie»

16 січня о 15:00 Вінницький обласний художній музей презентує V виставку «Spotkanie w Zimie», яка вперше відбувається в Україні в рамках реалізації Міжнародного арт-проєкту фонду «Braterstwo» – «Fontanna Talentów».
Автором ідеї створення зазначеної мистецької події є пан Владислав Крейчі – президент Міжнародного фонду «Braterstwo», кураторами заходу є пані Олександра Барбалат – член Міжнародного фонду «Braterstwo» та пан Хенрік Чорний – голова ради Міжнародного фонду «Braterstwo». Куратором виставки у Вінницькому обласному художньому музеї є пан Руслан Паламаровський – директор музею, арт-куратором є пані Ольга Казмірук – старший науковий співробітник зазначеного музею.
В експозиції представлено більше 25 творчих робіт, виконаних у техніці гарячої та холодної емалі здобувачами ювелірної майстерні Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та учнями емальєрної школи «Майстерня Сонця» під керівництвом відомого вітчизняного ювеліра-емальєра, члена НСХУ, Кавалера Ордена Фонду Карла Фаберже, доктора філософії – Олександри Барбалат.