КОНКУРС З ГРАФІКИ «ВУЛИЦЯМИ КИЄВА»

З 1 листопада по 1 грудня 2023 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Всеукраїнський конкурс з графіки «Вулицями Києва», заснований завідувачкою кафедри декоративного мистецтва та реставрації доктором наук, професором Руденченко А.А. Мета конкурсу збереження та популяризації серед творчої молоді  української національної  школи образотворчого мистецтва,  підвищення  художньої майстерності, сприяння творчій  реалізації молодих митців та проведення професійної орієнтації серед  творчої молоді. До участі  були запрошені студенти коледжів, професійних училищ, мистецьких студій, учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Результати конкурсу оцінювало професійне журі  на чолі з завідувачем кафедри декоративного мистецтва та реставрації доктором наук, професором, членом Спілки дизайнерів України Руденченко А.А.  та членами журі: Народною художницею  України, професором кафедри Буйгашевою А.Б., кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри декоративного мистецтва та реставрації Зайцевою В.І.

Приємно відзначити, що конкурс викликав неабиякий інтерес  серед обдарованої молоді різних регіонів України: Києва, Полтави, Калуша, Хмельницька, Броварів, Ніжина  та інших міст і містечок.

Дякуємо талановитим учасникам та висококваліфікованим викладачам за участь у конкурсі!

Було визначено переможців конкурсу в різних вікових категоріях: 5 - 9, 10 - 14 та 15 - 19 років

І місце:

1. Брага Єва Русланівна