Виставка творів гарячої емалі Олександри БАРБАЛАТ та її учнів. «EXCLUSIVE»

07.07.2023–30.10.2023                                                                                             м. Вінниця

На базі Вінницького обласного художнього музею в рамках Міжнародного артпроєкту «Мистецтво, народжене вогнем» презентовано виставку творів відомого ювеліра-емальєра Олександри Барбалат та V виставку робіт талановитих учнів мисткині з емальєрної школи «Майстерня Сонця» та ювелірної майстерні Київського університету імені Бориса Грінченка.

В експозиції виставки «Exclusive» представлено більш ніж 30 ексклюзивних робіт мисткині із приватних колекцій: срібні ювелірні прикраси, шийні прикраси, мініатюрні ювелірні бронзові скульптури «Янгол», «Фея» на підставках з червоного дерева та близько 30 робіт молодих митців, виконаних у техніці гарячої емалі на міді, серед яких роботи студентів кафедри декоративного мистецтва і реставрації Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка груп: ОМм 12214д; ОМм 12214д; ОМб 12040д; (викладач Олександра БАРБАЛАТ).

Твори експонуватимуться до кінця жовтня 2023 року.

Деталі за посиланням:  [http://surl.li/iwmhm]