Київська Русь та спеціалізовані майстер-класи з техніки гарячої емалі

До Дня Києва старшим викладачем кафедри декоративного мистецтва і реставрації Факультету образотворчого мистецтва і дизайну, доктором філософії Олександрою Барбалат було проведено лекцію, присвячену емальєрній справі Київської Руси та спеціалізовані майстер-класи з техніки гарячої емалі. Серед відвідувачів були представники усіх поколінь від 7 до 65 років. Серед яких було приємно бачити випускників ювелірної майстерні нашого університету, які прийшли зі своїми учнями, поінформувавши їх про те, що єдиний на сьогодні державний навчальний заклад у Києві в ювелірній майстерні якого можна опановувати техніку гарячої емалі під керівництвом визнаного вітчизняного ювеліра-емальєра PhD Олександри Барбалат - це Київський університет імені Бориса Грінченка.