Волонтерський арт-проєкт, спрямований на допомогу військовим

У жовтні 2023 року в рамках реалізації волонтерського проєкту "Намалюй мені квітку", що був впроваджений благодійним фондом "Сота" разом з учнями арт-простору "Майстерня Сонця" та студентами групи ЦЕб12340д кафедри декоративного мистецтва і реставрації за участі здобувачів групи ОМм12214д кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка, створили серію арт-об'єктів, основою для яких стали тубуси, контейнери та гільзи від боєприпасів, що прибули з гарячих точок України. Арт-об'єкти під назвою "Stop the War" було створено для міжнародного благодійного аукціону, що пройде найближчим часом в Австралії, США, Великій Британії та інших країнах світу, кошти від якого буде спрямовано на волонтерську допомогу бійцям 128 Окремої гірсько-штурмової бригади. Наближаємо перемогу разом! Слава Україні!