Професійні сертифіковані курси

Навчальні сертифіковані курси за напрямками

Термін і графік навчання: 9 місяців двічі на тиждень по 2 год.

Вік: від 14 років

Заняття у малокомплектних групах до 7-ми осіб

По завершенню курсів видається сертифікат

«Комп’ютерні технології у візуальних комунікаціях»

Візуальні комунікації – широка сфера діяльності, яка охоплює різні галузі: рекламу, дизайн періодичних видань, виставковий дизайн, фірмовий стиль, дизайн пакування, web-дизайн, відео-дизайн, анімацію тощо. Курси з дизайн-технологій у візуальних комунікаціях надають надійну базу для роботи у цих галузях.  Програмне забезпечення: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw, Adobe  InDesign, Adobe Flash, Adobe Dreamweaver.

По завершенню навчання ви будете володіти такими навичками:

-          створення  та обробка об’єктів поліграфічної продукції (листівка, каталог, буклет, календар тощо);

-          верстка та макетування (книга, журнал);

-          розробка об’єктів реклами;

-          створення логотипу, фірмового знаку, фірмового стилю;

-          оформлення споживчої упаковки, етикетки;

-          використання технологій анімації;

-          розробка web-сайтів.

«Комп’ютерні дизайн-технології в інтер’єрі й ландшафті»

Комп’ютерне проектування – невід’ємна складова у виконанні будь якого проекту інтер’єру, меблів, ландшафту. Професійне володіння програмами трьохмірного моделювання і візуалізації є необхідним для фахівця у галузі дизайну середовища. Даний курс призначений для перекваліфікації слухачів, які не мають профільної дизайнерської освіти, але хотіли би оволодіти практичними навичками, необхідними для початку успішної кар’єри у галузі дизайну середовища, а також для тих, хто хоче поглибити свою підготовку і розширити можливості. Програмне забезпечення: ArchiCAD, 3D Max.

креслення планів і розгорток;

розробка інтер’єрів житлових або громадських приміщень, включаючи усі необхідні креслення, плани підлоги й стелі,       функціональне зонування, зображення в перспективі, експлікацію матеріалів і кольорів;

розробка ландшафту, включаючи усі необхідні креслення, дендрологічний і план і розпланування, плани-схеми розсадки рослин, освітлення, систем і мереж догляду, креслення об’єктів декоративного оформлення.

«Стиль та імідж»

З усього, що є в матеріальному світі, найближчим до людини є одяг. Курс зі стилю та іміджу послідовно розкриває принципи визначення саме того одягу, який максимально відповідає внутрішній і зовнішній природі людини, і який дозволяє реалізовувати різні життєві цілі.  Слухачами курсу можуть бути люди різних професій будь якого віку, які мають потребу знайти власний стиль та імідж і керуватися цими знаннями у формуванні гардеробу на всі сезони року, а також ті, хто бажає спробувати свої сили у новій діяльності й оволодіти основами професії стиліста.

По завершенню навчання ви будете володіти такими навичками:

-         формування або корекція власного зовнішнього вигляду (стиль в костюмі, зачіска, взуття, аксесуари, доповнення) з урахуванням індивідуальних характеристик (тип обличчя, фігури, кольоротип, професія, спосіб життя);

-        визначати та формувати базовий гардероб відповідно до потреб;

-        орієнтуватися у стильовому розмаїтті формального і неформального варіантів, дрес-кодів, в основних правилах підбору і компонування елементів костюма.