Школа молодих науковців ФОМД

Докторська школа ФОМД

На Факультеті образотворчого мистецтва і дизайну діє докторська програма (PHd), яка відповідає спеціальності 023 «Образотворче, декоративно-прикладне мистецтво та реставрація» (керівник програми: проф. Школьна О.В.).

На Факультеті образотворчого мистецтва і дизайну успішно працює Докторська школа. В цьому році вступили на аспірантуру п’ятеро здобувачів.

Станом на 2023 р. в аспірантурі ФОМД навчається 13 аспірантів

• Наукові публікації аспірантів – 36
  • Участь аспірантів у Міжнародних та Всеукраїнських конференціях – 18
  • Звіти 12 аспірантів були затверджені на засіданні Вченої ради ФОМД №12 від 14 грудня 2023 р.

2023 року два здобувача третього (освітньо-наукового) рівня захистили дисертаційні дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії:

Барбалат О. В. Канд. дис. «Візантійсько-києворуські золотарські традиції у сучасному ювелірному мистецтві України» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, галузь знань 02 Культура і мистецтво (Захист відбувся 11.10.2023 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.133.036 у Київському університеті імені Бориса Грінченка). Науковий керівник – Школьна Ольга Володимирівна, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва.

Ситник І. В. Канд. дис. «Творча діяльність Тетяни Яблонської у контексті культурно-мистецьких процесів України середини ХХ–початку ХХІ століть» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, галузь знань 02 Культура і мистецтво (Захист відбувся 17.10.2023 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.133.035 у Київському університеті імені Бориса Грінченка) / Науковий керівник – Коновалова Ольга Володимирівна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва.

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів

та молодих вчених ФОМД

У зв’язку з реформуванням структурних підрозділів університету було оновлено Наукове товариство ФОМД.

Структура Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету:

Голова – Дєточка Ольга Михайлівна, викладач циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 2020 р. – аспірантка кафедри образотворчого мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка (спеціальність 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»).

Заступник голови – Боровик Дмитро Сергійович, з 2023 року є здобувачем вищої освіти доктора філософії за спеціальністю «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Секретар – Гураль Лідія Миколаївна, здобувачка освіти І курсу магістратури спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Освітньо-наукова програма «Образотворче та декоративне мистецтво»

Теми дисертацій аспірантів і наукове середовище