Зустріч гаранта освітньої програми аспірантури за спеціальністю 023 Школьної О. В., здобувача Власова О.А. зі стейкхолдерами в ЦДАМЛМУ 21.12.2023 р.

21 грудня 2023 р. відбулася чергова зустріч гаранта освітньої програми третього освітнього рівня 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Київського університету імені Бориса Грінченка Школьної О. В. з нашими роботодавцями в Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України на теренах Національного заповідника «Софія Київська».

На зустрічі були присутніми доктор мистецтвознавства, професор, завідувач, професор кафедри Київського університету імені Бориса Грінченка Ольга Володимирівна Школьна, художник Рустем Володимирович Скибін, здобувач аспірантури Університету Грінченка Олексій Анатолійович Власов, директор ЦДАМЛМУ Олена Валеріївна Чижова, головний зберігач установи Тамара Миколаївна Малярчук й низка фондових співробітників установи.

Зі стейкхолдерами обговорювалися питання перспектив співпраці в галузі роботи з документами мистецького профілю, мистецтвознавства загалом і сходознавства зокрема. Крім того, окремо було розглянуто питання концепції розвитку і поглиблення існуючої співпраці, проведення наукових лекцій для здобувачів на території Музею-архіву та підписання двосторонньої угоди про співпрацю між нашими закладами.