ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ З ІВАНОМ МАЛКОВИЧЕМ ТА ВИДАВНИЦТВОМ "АБАБАГАЛАМАГА"

Студенти та випускники кафедри дизайну, у супроводі свого арт-куратора, страшого викладача кафедри дизайну Оксани Здор, отримали можливість відвідати видавництво "АБАБАГАЛАМАГА" та поспілкуватися з паном Іваном Малковичем. Випускниці Ксенія Яковенко (магістр), Анастасія Логоша (бакалавр), студентки ІІІ курсу Анна Демченко, Вероніка Димитренко, Вікторія Коваль, Аліна Мазніченко побачили творче середовище видавництво, познайомилися з цікавими виданнями та поспілкувалися з душею цього процесу - паном Іваном. Славетне видавництво є омріяним місцем роботи багатьох графіків, дизайнерів, ми теж сподіваємося на творчу співпрацю і дякуємо за можливість бути долученими до видавничого світу.