ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ ЗА УЧАСТЮ СТЕЙКХОЛДЕРІВ ТА МАГІСТРАНТІВ: ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН»

30 листопада 2023 р. відбулося розширене засідання кафедри дизайну, присвячене вдосконаленню освітньої програми «Графічний дизайн». До обговорення змін, коригувань, вдосконалення долучилися магістранти 1 та 2 років навчання, представники стейкхолдерів: директор Київського  державного художнього ліцею ім. Тараса Шевченка О.І. Авраменко, к.т.н., доц., зав.кафедри комп’ютерних технологій і графіки Національного авіаційного університету, директор оперативної поліграфії В.М. Василенко, зав.кафедри, член Національної Спілки художників О.В.Карпенко. Магістранти висказали своє бачення коригування програми, акцентувавши найхвилюючі аспекти, представники роботодавців зробили пропозиції по вдосконаленню навчальних планів, викладачі кафедри у форматі дискусії окреслили коло змін, які мають бути відображені в новій версії програми.

Зображення1

Зображення2