Обговорення шляхів розвитку освітньо-професійної програми «Цифрове етномистецтво»

10.01.2024 на кафедрі декоративного мистецтва і реставрації Факультету образотвочого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулось обговорення шляхів розвитку освітньо-професійної програми «Цифрове етномистецтво» за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Гарант освітньо-професійної програми, Алла РУДЕНЧЕНКО, завідувач кафедри декоративного мистецтва і реставрації, члени робочої групи Вероніка ЗАЙЦЕВА, Анатолій БРОВЧЕНКО, викладач кафедри Олександра БАРБАЛАТ та студенти освітньої програми "Цифрове етномистецтво" зустрілася зі стейкхолдерами Володимиром Тименком, доктором педагогічних наук, професором кафедри мультимедійного дизайну Київського національного університету технологій та дизайну та Сергієм ЧИРЧИКОМ, доктором наук професором кафедри мистецтвознавства і мистецької освіти Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Під час продуктивного обговорення висловили низку міркувань щодо поліпшення контенту існуючої освітньої програми та перспективи співпраці.
Пропозиції стейкхолдерів будуть враховані та обговоренні на засіданні кафедри декоративного мистецтва і реставрації. Маємо всі підстави вважати, що вони сприятимуть позитивному розвитку освітньої програми «Цифрове етномистецтво».