II Міжнародна молодіжна науково-практична конференція

30.09.2024 - 01.10.2024 здобувачі освіти групи ОМб12140д Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка в межах навчальної дисципліни «Реставрація творів мистецтв» взяли участь у ІІ Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції на тему: «Атрибуція - ключ до розуміння: виклики та можливості в реставрації творів мистецтва». Організатори та партнери конференції: Вінницький обласний художній музей, Департамент гуманітарної політики, Fundacja «Braterstwo» Конференцію створено в межах науково-дослідного проєкту доцента кафедри декоративного мистецтва та реставрації, PhD Олександри Барбалат «Золотий Гамаюн». Щиро дякуємо за співпрацю!